PYRAMIS
Subskrypcja naszych list wysyłkowych    

Website Button Design by Free-Web-Buttons.com v2.0

Jakość i ochrona środowiska


Jakość zawsze była i jest jednym z priorytetów Pyramis. Firma dokłada wszelkich starań, aby wszystkie jej produkty i usługi były doskonałe i spełniały, a wręcz przewyższały oczekiwania klientów. Te atuty zapewniają Pyramis istotną przewagę nad konkurencją.


Każdy produkt PYRAMIS oznaczony jest znakiem zgodności CE.


System ochrony środowiska naturalnego

Kierując się tą samą filozofią, która leży u podstaw systemu kontroli jakości, Pyramis dba o ochronę środowiska naturalnego, czego dowodem są certyfikaty środowiskowe EMAS i ISO 14001. Certyfikat EMAS jest dobrowolnym instrumentem potwierdzającym zaangażowanie firmy w doskonalenie efektywności ekologicznej. Dobro środowiska naturalnego to jedna z kluczowych kwestii mających istotny wpływ na strategię działalności Pyramis. System ochrony środowiska rozciąga się na wszystkie rodzaje działalności firmy i gwarantuje, że wszystkie procesy produkcyjne i wyroby są przyjazne dla środowiska. Celem Pyramis jest satysfakcja klientów w każdym wymiarze, a zatem także związana ze skutecznym działaniem dla dobra natury.

System zapewnienia jakości produktów

Zgodnie z założeniem firmy Pyramis, dostarczanie wysokiej jakości produktów wymaga stosowania wyłącznie najwyższej jakości materiałów i tworzenia ponadczasowych projektów, a cena produktu powinna zawsze odzwierciedlać jego rzeczywistą wartość. Pyramis stosuje cały szereg środków, na wszystkich poziomach struktury przedsiębiorstwa, mających na celu zapewnienie, że wszystkie produkty spełniają wszelkie oczekiwania użytkowników.

Pyramis posiada certyfikat ISO 9001:2000, potwierdzający wysokie normy jakości produktów.